Wymasowani mówią...

Masaż tajski u Gosi to zupełnie niezwykłe przeżycie. Nie tylko dla ciała. Działa na głowę, na emocje. Odpręża i uspokaja. Najlepszy, jaki miałam.
Ania
Jedna z najbardziej relaksujących chwil w moim życiu! 😍 Mnóstwo zaangażowania, nastroju, uważności i przede wszystkim zdolności.
Magda
Masaż Kobido w wykonaniu Gosi to podróż w głąb swojego ducha, jest jak spowolnienie entropii, zagięcie czasoprzestrzeni, naprostowanie fal elektromagnetycznych, to doświadczenie równe deprywacji sensorycznej, dzięki której słyszalne jest tylko bicie swojego serca, miękkie, dobre i delikatne jak puch. Wiek przestaje istnieć, dusza nabiera nowego wymiaru, piękno wychodzi ze swoich ukrytych zakamarków i wraca do domu już ponad chodnikami.
Agata
W cudnej, bezpiecznej i spokojnej przestrzeni, którą tworzy Gosia, można doznać relaksu absolutnego. Byłam wczoraj po raz pierwszy i od razu chcę wrócić. Masaż kobido jest świetny, Gosia ma niesamowite umiejętności. Efekt po masażu jest i mocno odczuwalny, i widoczny! Relaks na naprawdę głębokim poziomie. Z serca polecam.
Ewa
Masaz Kobido w wykonaniu Gosi do podróż wgłąb swojego ducha, jest jak spowolnienie entropii, zagięcie czasoprzestrzeni, naprostowanie fal elektromagnetycznych, to doświadczenie równe deprywacji sensorycznej, dzięki której słyszalne jest tylko bicie swojego serca, miękkie, dobre i delikatne jak puch. Wiek przestaje istnieć, dusza nabiera nowego wymiaru, piękno wychodzi ze swoich ukrytych zakamarków i wraca do domu już ponad chodnikami.
Agata
Magiczne umiejętności Gosi, sprawiły, że moje kobido to był najbardziej relaksujący masaż w życiu. Jedna drzemka, a człowiek budzi się 5 lat młodszy i chce więcej. Polecam!
Joanna